+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017 jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Jest kontynuacją realizowanego od 15 lat konkursu Mazowiecka Firma Roku. Celem Plebiscytu jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw.
Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – nagroda rangi krajowej oraz regionalne tytuły, które zdobędą najlepsze firmy w swoich dziedzinach działalności, mają na celu docenić oraz upowszechniać te firmy i instytucje, które mogą być inspiracją i wzorem dla innych. Przyznane nagrody i wyróżnienia mają na celu promowanie najlepszych, pokazują jakość i solidność polskiego Przedsiębiorcy i przyczyniają się do dalszego ich rozwoju.

 

 


                  

Firma Roku 2017 - tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

Instytucja Roku 2017 - uhonorowane w Plebiscycie instytucje znacząco wpływają na rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny otoczenia, w którym funkcjonują. Podmioty te są również wzorem organizacji pracy, efektywności w zarządzaniu oraz ponadprzeciętnego rozwoju.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem