+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Partnerzy i Patroni

Hanna Gronkiewicz-Waltz

„Kolejna edycja konkursu Mazowiecka Firma Roku oraz Mazowiecki Powiat/Mazowiecka Gmina Roku to dobry przykład współpracy pomiędzy miastem stołecznym Warszawą a Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu Przemysłu i Usług. Poprzednie lata pokazały, że to współdziałanie dobrze służy rozwojowi regionu. (…) Jestem przekonana, że przedsiębiorstwa nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu Mazowiecka Firma Roku dzięki swojej działalności i przykładowi , jaki dają innym, przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności gospodarki Warszawy i województwa mazowieckiego.”

Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy

Hanna Gronkiewicz-Waltz

„ (…) znaczenie i prestiż projektów realizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wzrasta. Dzięki nim samorządy i przedsiębiorcy z Mazowsza mogą zaprezentować swoje osiągnięcia i sukcesy zarówno w skali województwa, jak i całego kraju. Ten dobry przykład zachęca kolejne samorządy i przedsiębiorców do udziału w konkursach, co niewątpliwie przyczynia się do promocji przedsiębiorczości i aktywności na rynku pracy. (…)”

Tomasz Sieradz, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie

Hanna Gronkiewicz-Waltz

„Konkurs Mazowiecka Firma Roku wpisał się na stałe do kalendarza działań promujących firmy przedsiębiorcze i kreatywne, nie bojące się stanąć do rywalizacji z innymi, świadome swej wartości i sukcesów, jakie odniosły. (…) Dlatego z przyjemnością włączam się jak co roku w prace kapituły konkursowej, świadoma faktu, że idea konkursu współgra z celami, które przyświecają działaniom Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i promocji sektora kreatywnego , nie tylko na Mazowszu, ale i w całej Polsce. (…)”

Olga Werbeniec, Prezes Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów

Kasprzak

„(…) Promowanie tych, którzy osiągają sukces w swojej branży to szczytna idea tych przedsięwzięć, bowiem pokazuje, iż w Polsce są podmioty dążące do wytoczonych celów, korzystające z tego, co oferuje im otoczenie, w tym również instytucje wspierające przedsiębiorczość (…). Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w przedsięwzięciach Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług”.

Bożena Lublińska -Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w latach 2009-2016

„(...) Współpraca środowiska biznesu i samorządów lokalnych jest niezwykle ważna dla prężnego rozwoju gospodarczego regionów. Stanowi ona bowiem filar wielu inwestycji lokalnych i regionalnych, dlatego należy dokładać wszelkich starań, by była ona ożywiona i odbywała się z jak największą korzyścią dla regionalnych inicjatyw prorozwojowych (...). Rosnąca ranga tych projektów jest wymownym dowodem na to, że w naszym regionie nie brakuje ludzi ambitnych, zdolnych, z inicjatywą, gotowych zaryzykować i współtworzyć nowoczesną polską gospodarkę, a także rozwijać samorządność (...)".

Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego

„(...) Niezwykle istotne jest nagradzanie podmiotów, które stawiają na jakość, wykorzystują szanse stwarzane im przez otoczenie, a także efektywnie zarządzają posiadanymi zasobami. Aktywność Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług i jego ścisła współpraca z firmami dają szansę na pozyskanie niezwykle cennych informacji na temat działań, jakie należy podjąć na rzecz kształtowania środowiska przyjaznego przedsiębiorczości."

dr Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawców RP

Laureaci

„(…) Współpraca pozwala nam określić tę firmę mianem profesjonalnej, rzetelnej i wiarygodnym partnerem, wywiązującym się fachowo i w terminach zawartych w umowie. Bezpośrednie kontakty z przedstawicielami tej firmy przebiegały na wysokim poziomie merytorycznym, świadczyły o dużej fachowości w prowadzeniu negocjacji. (…)”

Mgr. Inż. Jan Steć, Prezes
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego SOLID-BUD Spółka z o.o.

„(…) Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. pozwala nam określić ją mianem profesjonalnej, rzetelnej i wykonującej swoje zadania w wyznaczonych terminach. Wyniki działania świadczą o doskonałym przygotowaniu zawodowym i organizacyjnym firmy. (…)”

Grzegorz Lewicki, Prezes
Laser-Met Sp. z o.o.

„(…) Sprawna, terminowa obsługa oraz troska o stałość kontaktów dają P.P.E.B. „KONTENER” przeświadczenie o szacunku dla naszej pracy.
Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełną odpowiedzialnością zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako w pełni profesjonalnego i wiarygodnego partnera. (…)”

Jerzy Wiktorski, Prezes
Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych KONTENER Spółka z o.o.

„ (…) Dzięki organizacji kolejnej z rzędu edycji Mazowiecka Firma Roku, Nadleśnictwo Płońsk miało okazję nawiązać kontakty z wieloma mazowieckimi przedsiębiorstwami, które znajdują się w czołówce najlepszych (…)”

Tomasz Józwiak, Nadleśniczy
Nadleśnictwo Płońsk

„(…) Kompetencje i profesjonalizm konsultantów bardzo ułatwiły nam poprawne przygotowanie ankiety konkursowej oraz sporządzenie niezbędnych dokumentów. Wszystkie informacje na temat konkursu zostały rzetelnie przekazane. (…)”

Andrzej Madera, Prezes Zarządu
NAFTOR Sp. z o.o.

„ (…) Sposób przeprowadzenia projektu stała na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje doradztwo w przygotowaniu niezbędnych materiałów, tak aby nasza firma mogła w pełni zaprezentować swoje osiągnięcia w procesie akcesyjnym. (…)”

Mgr inż. Adam Jonczyk, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Siedlcach

„ (…) Wysoko oceniamy projekt jak i profesjonalizm współpracy, spełniający nasze oczekiwania. Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. przestrzega wysokich standardów i jest wielce profesjonalnym i rzetelnym partnerem.(…)”

Len Mytko, Dyrektor
Miasto-Projekt Warszawa S.A.

 

„(…) Laury zdobyte w takiej rywalizacji dają ogromną satysfakcję jej uczestnikom, podnoszą prestiż firmy, umacniają jej pozycję na rynku, budzą zaufanie wśród biznesowych partnerów. Firma GRET-POL może poszczycić się statuetką Brązowego Orła Mazowieckiego Biznesu i poświadczyć, że jej posiadanie umocniło pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i przyczyniło się do pozyskania nowych, poważnych kontrahentów. Współpraca z firmą Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. przyniosła mojej firmie wymierny sukces biznesowy. (…)”

Greta Gąsiorowska, Właściciel
P.P.H.U. GRET-POL

„(…) Pełen profesjonalizm pracowników oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera, podkreślając tym samym pełne zadowolenie z jakości naszej współpracy. Jesteśmy pełni uznania dla bardzo wysokiej jakości obsługi, fachowości oraz niepowtarzalnie przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy we współpracy.”

Robert Soszyński, Prezes Zarządu
PERN „Przyjaźń” S.A.

„(…) Na uwagę zasługuje przede wszystkim organizacja wielkiego przedsięwzięcia, które docenienia inicjatywy i nagradza podmioty gospodarcze pragnące przyczynić się do prężnego rozwoju przedsiębiorczości na terenie województwa mazowieckiego. (…) Wierzymy, iż w przypadku realizacji innych projektów współpraca będzie równie udana.”

Elżbieta Zielonka, Dyrektor
AGENCJA CATERINGOWA PARTY Sp. z o.o..

„(…) Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i owocnie. (…) Organizacja finałowej Gali, w której mieliśmy okazję uczestniczyć jako laureaci nagrody, była świetnie zorganizowana. Dobór miejsca, prowadzący Galę oraz program sprostał naszym oczekiwaniom.”

Magda Owczarska, CiTRON

 

„(…) Naszą owocną współpracę pomiędzy naszymi spółkami polecamy innym firmom z zamiarem uczestnictwa w konkursach regionalnych jak i ogólnopolskich.”

Danuta i Jacek Gromek, Właściciele
ELGROM Sp. J.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem