+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Menedżer Roku 2020


Eunika Adamus
Prezes Zarządu
Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie

Karol Cygan
Prezes Zarządu
Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Paweł Gumulak
Prezes Zarządu
SOLSUM Sp. z o.o.

Mateusz Hen
Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa
Szpital Pomnik Chrztu Polski

Janusz Jeziorski
Prezes Zarządu, Właściciel
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elastic Sp. z o.o.

Roman Konopski
Prezes Zarządu
Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A.

Dmitrij Kostojanskij
Prezes Zarządu
HARPER HYGIENICS S.A.

Robert Kościelniak
Prezes Zarządu
Makpol Recykling Sp. z o.o.

Dawid Nidzworski
Prezes Zarządu
GeneMe Sp. z o.o

Stefan Pustelnik
Właściciel
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "STEBUD" Stefan Pustelnik

dr Małgorzata Rejmer
Prezes Zarządu
Kancelaria Finansowa LEX Sp. z o.o.

Tadeusz Skajewski
Właściciel
TEMIS Sp. z o.o. & SPAWMET Sp. z o.o.

Jarosław Szostak
Prezes Zarządu
IDEA PV Sp. z o.o.

płk dr n. med. Robert Szyca
Komendant
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy

Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości 2020


Bożena i Jakub Kożuchowscy
Właściciele
F.H.U. "TAMEX" Jakub Kożuchowski oraz F.H.U. "ŻWIRKOP" Bożena Kożuchowska

Adam Meller
Prezes Zarządu
Portu Morskiego Gdynia S.A.

Adam Miernik
Prezes Zarządu
TOMTEX S.A.

Józef Mrożkiewicz
Założyciel
UNI-BOX Sp. z o.o. Sp.K.

Sławomir Niecko
Prezes Zarządu
Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk

Władysław Pawlak
Dyrektor
"MEDAN" Spółka Jawna W.Pawlak i S-ka

Firma Roku 2020


10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
w kategorii:
Medycyna

Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A.
w kategorii:
Ochrona Środowiska

Edison Energia Spółka z o.o
w kategorii:
Energia - odnawialne źródła energii

EKPOLS Sp. z o.o.
w kategorii:
Przetwórstwo Drobiu

Elkamino Dom Michta i Świerżewski Sp. J.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.
w kategorii:
Transport Spedycja Logistyka

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes” Sp. z o.o.
w kategorii:
Budownictwo

Firma Handlowo-Usługowa „TAMEX” Jakub Kożuchowski
w kategorii:
Budownictwo

Firma Rodzinna SUREX Sp. z o.o. Sp. K.
w kategorii:
Usługi multimedialne

GeneMe Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Grudzeń Las Sp. z o.o.
w kategorii:
Innowacyjność i Nowoczesne Technologie

Grupa KON-PLAST Sp. z o.o. Sp. K.
w kategorii:
Za całokształt działalności

H.I.I.T. Group Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze Klaudia Oleksiak
w kategorii:
Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze

HARPER HYGIENICS S.A.
w kategorii:
Za całokształt działalności

IDEA PV Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

INSTOM Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Jadar Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Kancelaria Finansowa LEX Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Klamal Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Lime Store Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Makpol Recykling Sp. z o.o.
w kategorii:
Ochrona Środowiska

MEDAN Spółka Jawna W. Pawlak i S-ka
w kategorii:
Dystrybucja hurtowa farmaceutyków i materiałów medycznych

MG Wires Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk
w kategorii:
Spożywczy Handel Hurtowy

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie
w kategorii:
Medycyna

Premium Pro Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „STEBUD” Stefan Pustelnik
w kategorii:
Budownictwo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski
w kategorii:
Budownictwo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elastic Sp. z o.o.
w kategorii:
Przemysł lekki

„SCHODY – PODŁOGI – WNĘTRZA Sp. z o.o. Sp. k.”
w kategorii:
Za całokształt działalności

SEMA-PRINT Sp. z o.o. Sp. k.
w kategorii:
Produkcja odzieży

SOLSUM Sp. z o.o.
w kategorii:
Innowacyjność i nowoczesne technologie

Szpital Pomnik Chrztu Polski
w kategorii:
Medycyna

TEMIS Sp. z o.o. & SPAWMET Sp. z o.o.
w kategorii:
Za całokształt działalności

TOMTEX S.A.
w kategorii:
Za całokształt działalności

UNI-BOX Sp. z o.o. Sp.K.
w kategorii:
Producent Opakowań Kosmetycznych

Web INnovative Software Sp. z o.o.
w kategorii:
Informatyka

WEXEL P. Mikołajewski, M. Zaporowski Spółka Jawna
w kategorii:
Firma Budowlano-Deweloperska

Zakład Wielobranżowy Usługowo - Produkcyjny FISZER
w kategorii:
Usługi Wodne, Melioracyjne i Budownictwo

Zarząd Portu Morskiego Gdynia S.A.
w kategorii:
Za całokształt działalności

Mazowiecka Firma Roku 2020


Centrum Medyczne Alpejska Sp. z o.o. Sp.K.
w kategorii:
Medycyna

Instytucja Roku 2020


Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska
w kategorii:
Edukacja

Perły Medycyny 2020


10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy, dla pracowników Szpitala
w kategorii:
Edukacja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem