+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

INSTYTUCJE i GMINY 25-lecia Wolności RP
Instytut Technologii Elektronowej
Instytut Technologii Elektronowej
Misją Instytutu jest prowadzenie badań podstawowych i stosowanych w dziedzinie elektroniki i fizyki ciała stałego oraz opracowywanie, wdrażanie i upowszechnianie nowoczesnych mikro- i nanotechnologii oraz ich zastosowań w dziedzinie fotoniki oraz mikro- i nanoelektroniki. Instytut aktywnie współpracuje zarówno z uczelniami i instytutami PAN, jak i z przedsiębiorstwami przemysłowymi w kraju i za granicą.
Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „CHOMICZÓWKA”
Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „CHOMICZÓWKA”
Działalność założonej w 1991 roku spółdzielni obejmuje zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych członków Spółdzielni i ich rodzin, poprzez dostarczenie im samodzielnych lokali mieszkalnych lub lokali o innym przeznaczeniu. Systematycznie modernizowane, docieplane i remontowane budynki zyskują z roku na rok coraz ładniejszy wygląd. Dodatkowym atutem jest położenie Spółdzielni - na skraju Warszawy w pobliżu Puszczy Kampinoskiej.
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Gmina Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki to ponad 42-tysięczna gmina, położona 30 km na południowy zachód od Warszawy w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, łączących stolicę z największymi polskimi aglomeracjami. Atrakcyjne położenie gminy stwarza idealne warunki do prowadzenia interesów. W pobliżu węzła zjazdowego z autostrady A2, zaledwie 4 km na północ od centrum Grodziska Mazowieckiego, znajduje się ponad 600 ha terenów inwestycyjnych do zagospodarowania. Grodzisk Mazowiecki jest jedną z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce. To gmina godna zaufania, otwarta na nowe inicjatywy gospodarczo-inwestycyjne, zapewniająca przyjazny klimat oraz profesjonalną obsługę dla inwestorów.
Gmina Lesznowola
Gmina Lesznowola
Lesznowola to niewielka gmina wiejska w bliskim sąsiedztwie Warszawy, która zajmuje trzecie miejsce w Polsce pod względem dochodów na mieszkańca. Dogodna lokalizacja, wysokie nakłady inwestycyjne, brak uciążliwego przemysłu czy dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna i społeczna, to walory, które przyciągają mieszkańców i inwestorów. To dobre miejsce do rozwijania przedsiębiorczości, atrakcyjne dla inwestorów, ekologicznie czyste, wygodne, ciekawe i przyjazne. W związku z intensywnym rozwojem Gmina Lesznowola podejmuje szereg działań mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców i dynamiczny rozwój - w tym gospodarczy - gminy
Gmina Tarnowo Podgórne
Gmina Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne jest jedną z 17 gmin położonych w powiecie poznańskim, w której na 101 km2 mieszka ponad 23 tys. mieszkańców. Posiada jeden z największych budżetów w województwie wielkopolskim. Podstawowym celem realizowanych przez gminę inwestycji jest podwyższanie komfortu życia mieszkańców, głównie poprzez zaspokajanie wysokich wymagań i oczekiwań co do infrastruktury technicznej i społecznej. Gmina Tarnowo Podgórne posiada 450 ha przeznaczonych pod aktywizację gospodarczą. Jednym z obszarów wspierania przez gminę lokalnej przedsiębiorczości są działania skierowane na przestrzenne i infrastrukturalne przygotowanie terenów do zagospodarowania – dziś wszystkie tereny inwestycyjne posiadają dostęp do podstawowych mediów.
PRZEDSIĘBIORCA 25-lecia Wolności RP
Małgorzata i Maciej Adamkiewicz Małgorzata i Maciej Adamkiewicz
Małżeństwo, które podbiło polski rynek farmaceutyczny. Oboje są absolwentami Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od ponad 25 lat firma udostępnia pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze w wielu grupach terapeutycznych. Adamed posiada przedstawicielstwa w Hiszpanii, Rosji, Kazachstanie i na Ukrainie. Aktualnie produkty firmy sprzedawane są do ponad 40 krajów, a jej pozycja na arenie międzynarodowej jest stale wzmacniana.
Lech Andrulewicz Lech Andrulewicz
Lech Andrulewicz – prezes firmy „CORNER”. Kierował budowami firmy Dromex m.in. w Iraku, prowadził samodzielną działalność w USA i Niemczech. Laureat licznych nagród zarówno na szczeblu krajowym, jak i europejskim. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „Corner” Sp. z o.o. zostało założone w 1993 roku i świadczy usługi w zakresie budownictwa lądowego. „Corner” od wielu lat jest obecny na rynku jako inwestor, deweloper mieszkaniowy, generalny wykonawca oraz inwestor zastępczy.
Lolita Brzozowska-Roman Lolita Brzozowska-Roman
Lolita Brzozowska-Roman od 23 lat odpowiada za całościową strategię firmy oraz planowanie i prowadzenie polityki firmy. Konsekwentnie budowana marka kojarzona jest z wysoką jakością oferowanych produktów. Firma istnieje od 1991 roku. Jej głównym przedmiotem działalności jest import, dystrybucja i sprzedaż artykułów świątecznych i dekoracyjnych.
Leszek Czarnecki Leszek Czarnecki
Leszek Czarnecki - przedsiębiorca, inżynier, doktor ekonomii. Działalność gospodarczą rozpoczął w 1986 r. Był twórcą i głównym udziałowcem działającego od 1991 roku Europejskiego Funduszu Leasingowego – pierwszej i największej firmy leasingowej w Polsce. Większościowy udziałowiec pięciu spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych – Getin Holding, Getin Noble Bank, LC Corp, MW Trade oraz Open Finance.
Irena Eris Irena Eris
Irena Szołomicka-Orfinger - doktor farmacji, przedsiębiorca. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, doktorat obroniła na berlińskim Uniwersytecie Humboldta. Współwłaścicielka Przedsiębiorstwa Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o., w którym jest dyrektorem do spraw badań i rozwoju oraz sieci Hoteli SPA Dr Irena Eris. Od początku działalności firmy zajmuje się kreacją nowych produktów i zarządza procesem ich powstawania.
Ryszard Florek Ryszard Florek
Ryszard Florek to przedsiębiorca, założyciel i prezes firmy FAKRO. W ciągu 20 lat, z małego rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. W skład Grupy Fakro zatrudniającej ponad 3300 osób wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.
Barbara Georgiev Barbara Georgiev
Barbara Georgiev od 11 lat twórczo i skutecznie kontynuuje rozwój spółki Cima-Produkt - firmy, która jest symbolem polskiego sukcesu po 1989 roku. Aktywna działalność Pani Prezes została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami. Clima-Product jest liderem wśród producentów urządzeń wentylacyjnoklimatyzacyjnych.
Marian Grzegorczyk Marian Grzegorczyk
Marian Grzegorczyk przez okres 47 lat pracy w bankowości pracował jako kierownik jednostki, następnie dyrektor i prezes zarządu. Bank Spółdzielczy w Przysusze jest bankiem z ponad 100-letnią tradycją, ze 100% polskim kapitałem. To bank nowoczesny i bezpieczny, posiada czternaście jednostek organizacyjnych w pięciu powiatach: centralę, sześć oddziałów, sześć filii oraz punkt kasowy.
Marian Janas Marian Janas
Marian Janas swoją własną firmę prowadzi od 1967 roku. Posiada liczne certyfikaty oraz uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności o profilu elektroenergetycznym. Przedsiębiorstwo działa w branży budowlanej. Od 1989 roku w zakres działalności firmy weszło budowanie stacji transformatorowych, linii napowietrznych i kablowych, pomiary i badania instalacji elektrycznych i odgromowych.
Roman Karkosik Roman Karkosik
Roman Karkosik - największy dziś inwestor giełdowy w Europie Środkowej. Jest technikiem mechanikiem o specjalności budowa maszyn i urządzeń przemysłu cukrowniczego. W 1999 roku dołączył do grupy Boryszew jako inwestor strategiczny i zapoczątkował dynamiczny rozwój spółki. Grupa kapitałowa stworzona przez Boryszew S.A. w ciągu kilku lat stała się jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, jest mocno zakorzeniona na rynkach międzynarodowych.
Jerzy Kasperczyk Jerzy Kasperczyk
Jerzy Kasperczyk - współtwórca grupy Maspex Wadowice, wiodącego na rynku producenta soków, nektarów i napojów, a także produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze, herbatki) w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Spółka założona w 1990 r. konfekcjonowała zabielacze do kawy i kakao DecoMorreno. Produkcję podjęła w 1993 r.
Zbigniew Kmicic Zbigniew Kmicic
Zbigniew Kmicic jest współwłaścicielem firmy Poleksbud-Trade Sp. z o.o., pełniącym funkcję prezesa zarządu. Absolwent Politechniki Krakowskiej, pracujący od 58 lat w branży. Laureat licznych prestiżowych nagród oraz odznaczeń. Firma Poleksbud-Trade Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem w zakresie branż: budowlanej, sanitarnej, elektrycznej.
Marek Knapik Marek Knapik
Marek Knapik nadzoruje całość działalności Spółdzielni oraz kreuje jej rozwój. Posiada tytuł Menadżera- Spółdzielcy 2014 r. Chemiczno – Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA powstała w 1946 roku i należy do grona doświadczonych producentów farmaceutycznych w Polsce. Od ponad 60 lat firma cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy i farmaceutów.
Jan Kolański Jan Kolański
Jan Kolański jest inicjatorem oraz twórcą sukcesu polskiej grupy kapitałowej Colian. Działalnością gospodarczą zajmuje się od ponad 22 lat. Colian to nie tylko prężnie działająca polska grupa kapitałowa - to organizacja spełniająca najsmaczniejsze marzenia konsumentów, z pasją dostarczając na rynek produkty spożywcze najwyższej jakości. Tworzony przez lata potencjał firmy umożliwił zdobycie silnej pozycji na polskim rynku.
Mariusz Książek Mariusz Książek
Mariusz Książek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, głównym akcjonariuszem i prezesem notowanej na giełdzie firmy deweloperskiej Marvipol S.A. Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Od 2000 r. realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.
Jan Kulczyk Jan Kulczyk
Jan Kulczyk jest uznawany za jednego z najlepszych polskich przedsiębiorców. Właściciel przedsiębiorstwa Kulczyk Holding, z siedzibą w Warszawie i międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments. Kulczyk Holding to jednostka dominująca grupy kapitałowej, posiadającej aktywa w branży browarniczej, samochodowej, infrastrukturze, nieruchomościach.
Tadeusz Kupidura Tadeusz Kupidura
Tadeusz Kupidura to założyciel i jednocześnie wieloletni prezes firm Jadar Sp. z o.o. (od 1989 r.) i Techmatik S.A. (od 2009 r.) Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Laureat licznych nagród i wyróżnień zarówno na szczeblu krajowym jak i europejskim. Firma Techmatik S.A. powstała w odpowiedzi na występujące na rynku krajowym i zagranicznym zapotrzebowanie na wysokowydajne linie oraz formy do produkcji wyrobów betonowych. Firma Jadar Sp. z o.o. jest wiodącym producentem kostki brukowej w Polsce.
Marek Mikuśkiewicz Marek Mikuśkiewicz
Marek Mikuśkiewicz zbudował przedsiębiorstwo w roku 1988- obecnie jest to największa polska sieć handlowa. Prezes firmy charakteryzuje się odwagą i talentem które doprowadziły do ogromnego sukcesu MarcPolu. MarcPol to polska sieć supermarketów skutecznie konkurująca z zagranicznymi super - i hipermarketami.
Solange i Krzysztof Olszewscy Solange i Krzysztof Olszewscy
Solange i Krzysztof Olszewscy-założyciele Solaris Bus & Coach, liczącego się w Europie producenta m.in. autobusów i tramwajów. Są symbolem polskiego sukcesu w motoryzacji. Od uruchomienia produkcji w 1996 roku z fabryki w Bolechowie pod Poznaniem wyjechało blisko 10 tysięcy pojazdów, które trafiły do 26 krajów.
Janusz Sobieraj Janusz Sobieraj
Janusz Sobieraj - absolwent Politechniki Warszawskiej, laureat licznych prestiżowych nagród. Korporacja Radex S.A. powstała w 1999 roku. Główną specjalnością firmy jest zarządzanie procesem inwestycyjnym od koncepcji do przekazywania gotowych obiektów.
Zygmunt Solorz-Żak Zygmunt Solorz-Żak
Zygmunt Solorz-Żak - właściciel wielu przedsiębiorstw działających na rynku mediów, telekomunikacji i finansów. Założyciel Telewizji Polsat. Zajmuje stanowisko prezesa Rady Nadzorczej Polsatu. Polsat to polski komercyjny kanał telewizyjny, który jako pierwszy w kraju otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie.
Michał Sołowow Michał Sołowow
Michał Sołowow jest biznesmenem a także kierowcą rajdowym. Dwukrotny wicemistrz Europy, dwukrotny wicemistrz Polski. Jest znaczącym akcjonariuszem firmy Cersanit - najbardziej rozpoznawalnej marki wyposażenia łazienek w Polsce.
Stanisław Tępiński Stanisław Tępiński
Stanisław Tępiński - współwłaściciel spółek Grupy Ceramika Paradyż, w 2013 roku odebrał Złoty Medal im. Jana Kilińskiego. Jest to najwyższe odznaczenie polskiego rzemiosła. Marka Paradyż to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. To firma z polskim kapitałem, która uznanie klientów zdobyła zarówno w Polsce oraz w 40 innych krajach. Jako pierwszy producent w Polsce i jeden z nielicznych na świecie jest w posiadaniu innowacyjnej technologii zdobienia płytek przy wykorzystaniu druku cyfrowego, pozwalającej na osiągnięcie niezwykle precyzyjnych efektów wzorniczych.
Mariusz Walter Mariusz Walter
Mariusz Walter jest reporterem, reżyserem, pracownikiem naukowym, menedżerem, producentem, przedsiębiorcą, współwłaścicielem Grupy ITI, założycielem telewizji TVN. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Grupa ITI została założona w roku 1984. Zdołała wypracować silną pozycję w trzech głównych sektorach polskiego rynku multimedialnego: produkcji i nadawaniu programów telewizyjnych, w sektorze rozrywki i w sektorze nowych mediów.
Andrzej Wiśniowski Andrzej Wiśniowski
Andrzej Wiśniowski – w ciągu 25 lat stworzył największego producenta bram garażowych, przemysłowych i systemów ogrodzeniowych w Polsce. Inwestuje i rozwija produkcję w kraju, podbijając produktami „made in Poland” europejski rynek. WIŚNIOWSKI to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Potwierdzeniem jakości produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.
Edward Wyciślok Edward Wyciślok
Edward Wyciślok pomimo zawiłości gospodarczych i politycznych, na przestrzeni ostatnich 25 lat stale dąży do rozwoju firmy. Prowadzi działalność również w Czechach i w Szwajcarii. Nicromet to całkowicie prywatne przedsiębiorstwo powstałe w 1990 roku, specjalizujące się w produkcji odlewniczych stopów aluminium dla szeregu znanych klientów z branży motoryzacyjnej. Zajmuje pozycję lidera w branży.
Tomasz Zaboklicki Tomasz Zaboklicki
Tomasz Zaboklicki to współwłaściciel i prezes zarządu firmy Pesa Bydgoszcz S.A. Od 2001 r. pod rządami Tomasza Zaboklickiego firma wygrała wiele prestiżowych przetargów na dostawę taboru tramwajowego i kolejowego. PESA Bydgoszcz S.A. zajmuje się budową, modernizacją i naprawą taboru szynowego. To firma z ponad 160-letnimi tradycjami, a jednocześnie nowoczesna, innowacyjna i otwarta na potrzeby rynku.
Eugeniusz Zieliński Eugeniusz Zieliński
Eugeniusz Zieliński - założyciel i prezes zarządu Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego „Gwarant” E. Zieliński. Doceniany zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Firma działa od 1984 roku, jednakże nie zatrzymała się tylko na usługach deweloperskich, prezes stale dąży do rozwoju firmy, czego dowodem może być wybudowany ostatnio obiekt Z-Hotel****Business & Spa. Ważnym aspektem działalności prezesa Zielińskiego jest współtworzenie wydarzeń sportowych i kulturalnych.
Waldemar Żurowski Waldemar Żurowski
Waldemar Żurowski własną działalność gospodarczą prowadzi od 1989 roku. Stale dba o rozwój firmy oraz o jej wizerunek. Laureat licznych nagród i wyróżnień. Firma Altom działa na rynku nieelektrycznego AGD od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Jest to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem promująca polskie i europejskie wzornictwo oraz technologie.
FIRMA 25-lecia Wolności RP

FIRMY DUŻE

Colian Holding S.A.
Colian Holding S.A.
Firma od blisko 25 lat oferuje i promuje rodzime produkty w kraju i za granicą, akcentując polskość jako synonim najwyższej jakości oraz wspaniałego smaku. Jej wyroby dostępne są w ponad pięćdziesięciu państwach na świecie. Oferta eksportowa obejmuje flagowe produkty, ich zagraniczne odpowiedniki, a także zupełnie nowe propozycje, dostosowane do preferencji poszczególnych konsumentów.
Hurtap S.A.
Hurtap S.A.
Powstała w 1990 r. firma jest zaliczany do największych w branży dystrybutorem leków do 5000 aptek na terenie całego kraju. Spółka, z wyłącznie polskim kapitałem, posiada nowoczesną siedzibę, w której znajduje się w pełni zautomatyzowany magazyn, wyposażony w instalację taśmociągów oraz urządzenia sterujące i rejestrujące wilgotność oraz temperaturę, spełniającą międzynarodowe normy GDP (Dobra Praktyka Dystrybucji).
KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM Polska Miedź S.A.
Początki KGHM oraz rozwój polskiego przemysłu miedziowego w obecnej formie sięgają lat 50-tych ubiegłego wieku. Spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od roku 1997, obecnie sprawuje kontrolę bezpośrednio lub pośrednio nad kilkudziesięcioma podmiotami należącymi do jej Grupy Kapitałowej zatrudniając wraz ze spółkami zależnymi około 34 000 pracowników. Działalność podstawowa to produkcja miedzi, towarzyszących jej metali oraz bazy zasobowej.
MARCPOL S.A.
MARCPOL S.A.
MarcPol to polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 26 lat, skutecznie konkurująca z zagranicznymi superi hipermarketami, działająca zgodnie z tendencjami rozwoju polskiego rynku, wychodząca naprzeciw swoim Klientom, wykazująca się nieodmiennie dynamiką wzrostu obrotów, wzrostem zatrudnienia i poprawe jakości oraz powiększającą się ilością placówek handlowych. Motyw przewodni wyrażony hasłem „Popieraj swoje” towarzyszy firmie od samego początku jej istnienia.
Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
Spółka powstała w roku 2003 w wyniku przekształcenia z zakładu budżetowego spółka jest największą firmą transportu autobusowego w Polsce. Z powodzeniem prowadzi komunikację zbiorową na terenie m. st. Warszawy i gmin ościennych oraz związaną z tym działalność eksploatacyjną. Autobusy w liczbie ponad 1300 obsługują 190 linii, w tym 36 nocnych.
Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Firma założona w 1990 r. jest jednym z największych producentów odlewniczych stopów aluminium w Polsce i Europie Centralnej. Specjalizuje się w produkcji odlewniczych stopów aluminium dla branży motoryzacyjnej oraz pozostałych sektorów gospodarki. Oferując produkty i usługi o najwyższej jakości ugruntowała swoją pozycję na rynku jako wiarygodny partner biznesowy.
SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.
SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w pracach budowlano-remontowych oraz w modernizacji i eksploatacji systemów ciepłowniczych głównie na rzecz Polskich Sił Zbrojnych. Utrzymuje również czystość i porządek w niektórych kompleksach wojskowych, a także świadczy usługi transportowe i sprzętowe oraz usługi wymagające posiadania świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego.

FIRMY ŚREDNIE

AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.
AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.
Drukarnia specjalizująca się w druku offsetowym nisko i wysoko nakładowym jest firmą z bardzo dużym i nowoczesnym zapleczem technologicznym, której doświadczenie właścicieli sięga początku lat 90. Wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz wdrażanie najnowszych technologii zaowocowało zaznaczeniem obecności firmy jako lidera na rynku w swoim segmencie asortymentu.
ARCUS S.A.
ARCUS S.A.
Spółka działająca w oparciu o kapitał polski powstała w 1987 r. i oferuje rozwiązania związane z szeroko pojętym obiegiem dokumentów. Umożliwia integrację najważniejszych dziedzin pracy biurowej takich, jak: drukowanie, kopiowanie, prezentację, archiwizację, edycję i wysyłkę dokumentów oraz świadczy usługi konsultingowe, wdrożeniowe oraz utrzymaniowe w obszarze rozwiązań klasy ERP oraz dostarcza i integruje profesjonalne rozwiązania IT.
Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA”
Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA”
ESPEFA to firma z wieloletnią tradycją, której początki sięgają 1946 roku i pozostająca do dziś wierna spółdzielczej formie własności. Przedmiotem działalności jest wytwarzanie oraz sprzedaż produktów leczniczych i suplementów diety, z uwzględnieniem rygorystycznych wymagań dotyczących jakości skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Jakość wytwarzanych produktów jest weryfikowana przez doskonale wyposażone laboratorium fizykochemiczne i mikrobilogiczne.
Cityboard Media Sp. z o.o.
Cityboard Media Sp. z o.o.
Polska firma rodzinna pozostająca od 18 lat krajowym liderem na rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Z sukcesami konkuruje z koncernami mediowymi oferując perfekcyjną ekspozycję plakatów, profesjonalną obsługę, doświadczenie, zaawansowane narzędzia do planowania kampanii, nowoczesne technologie oraz indywidualne podejście do klientów. Instytut Cityboard Media od lat prowadzi badania, wykłady oraz szkolenia z zakresu optymalnego wykorzystania outdooru.
Clima-Produkt Sp. z o.o.
Clima-Produkt Sp. z o.o.
Firma jest liderem wśród producentów urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Działając w branży od 10 lat nieustannie poszerza swoje doświadczenia i wiedzę. Priorytetem działalności jest precyzyjne dostosowanie urządzeń do wymagań obiektu, w którym będą pracowały oraz ich wysoka jakość. Potwierdzają to liczne polskie i europejskie certyfikaty zgodności oraz działalność w oparciu o system ISO 9001.
FRANKONIA-Poland Sp. z o.o.
FRANKONIA-Poland Sp. z o.o.
Założona w 1987 roku firma szybko stała się jednym ze światowych liderów producentów i dostawców działających na rynku EMC (kompatybilności elektromagnetycznej). W ofercie znajduje się szeroki wachlarz systemów dla badań odporności wg. standardów cywilnych, motoryzacyjnych i wojskowych oraz dla pomiarów emisji elektromagnetycznej. Firma posiada duży zespół ponad 240 pracowników oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Chinach.
Inter-Welm Sp. z o.o.
Inter-Welm Sp. z o.o.
Powstała w 1991 r. firma jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Audi, VW oraz Skoda zajmującą się sprzedażą samochodów oraz oryginalnych części i akcesoriów. Dodatkowo posiada w swojej ofercie profesjonalną obsługę serwisową, w ramach której realizowane są okresowe przeglądy samochodów oraz kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Od momentu powstania firmie towarzyszy ciągła ewolucja i dynamiczny rozwój.
MINCER PHARMA Janina Mincer
MINCER PHARMA Janina Mincer
Firma od ponad 25 lat pomaga w ponad 20 krajach świata efektywnie walczyć z oznakami upływającego czasu skupiając się na produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Wysoką jakość wyrobów zapewnia korzystanie z najnowszych osiągnięć światowej kosmetyki, zarówno w sferze doboru surowców, jak i metod produkcji. Dodatkowym atutem są unikalne opakowania, wysoka jakość kosmetyków i ich atrakcyjna cena.
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOINWEST Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOINWEST Sp. z o.o.
Firma została założona w 1989 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji, generalnych remontów i projektowaniu. Dzięki posiadanemu potencjałowi technicznemu oraz kwalifikacjom kadry inżynieryjnej realizuje z powodzeniem przedsięwzięcia inwestycyjne w formie „zaprojektuj i wykonaj”, w tym również kontrakty dla instytucji rządowych działających na rzecz bezpieczeństwa Państwa i porządku publicznego.
Stanisław Marchewka - MARCHEWKA
Stanisław Marchewka - MARCHEWKA
Od początku działalności firma zajmuje się produkcją schodów z drewna, w tym od 1992 roku, po wprowadzaniu najnowszych technologii – schodów z drewna giętego. Wśród głównych atutów firmy znajduje się obróbka wielu gatunków drewna, jego umiejętne łączenie z innymi materiałami oraz deska podłogowa, której szerokość sięga aż 35 cm, a długość do 9 mb bez łączeń oraz fakt możliwości wykorzystania jej w ogrzewaniu podłogowym.
Warszawski Bank Spółdzielczy
Warszawski Bank Spółdzielczy
Bank działa nieprzerwanie od 90 lat w oparciu wyłącznie o polski kapitał i należy do grona największych banków spółdzielczych. Specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego posiadając w swojej ofercie szereg różnych usług finansowych.

FIRMY MAŁE

Art-Series Sp. z o.o.
Art-Series Sp. z o.o.
Firma istnieje na polskim rynku od 1989 r. i specjalizuje się w imporcie artykułów dekoracyjnych, które dostarcza do wielu odbiorców na polski rynek. Produkty wyróżniają się innowacyjnością i tworzą sezonowo kolekcje z bogatym wzornictwem o bardzo wysokiej jakości. W poczet licznych i prestiżowych kooperantów spółki wpisują się m. in. największe sieci hipermarketów.
Dozbud Development Zbigniew Zalewski
Dozbud Development Zbigniew Zalewski
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku świadcząc początkowo usługi wykończeniowe dla renomowanych przedsiębiorstw budowlanych i indywidualnych zleceniodawców. Realizacja kolejnych zleceń oraz poczynione inwestycje zaowocowały przekształceniem w poważną firmę dewelopersko-budowlaną, posiadającą bogate doświadczenie i wiedzę oraz będącą kompetentnym i solidnym partnerem.
ELGROM Sp. J.
|ELGROM Sp. J.
Firma powstała w roku 1990 i początkowo zajmowała się sprzedażą hurtowo-dystrybucyjną artykułów dla dzieci, uzupełniając swą działalność o wdrożenie własnych wzorów oraz pozyskiwanie atrakcyjnych towarów z Dalekiego Wschodu. Wszystkie artykuły z importu posiadają stosowne atesty i badania, a całość funkcjonowania firmy oparta jest na systemie zarządzania jakością ISO 9001:2008.
FHU MULTI PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
FHU MULTI PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
Działalność firmy skupia się na kompleksowym opracowaniu dokumentacji projektowej oraz wykonaniu „pod klucz” obiektów kubaturowych głównie magazynowo-produkcyjnych, biurowych, rolnych i dla wszelkich gałęzi przemysłu z wykorzystaniem konstrukcji stalowych ASTRON. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i współpracuje z ośrodkami naukowymi oraz laboratoriami, gwarantując terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług.
Firma Inżynieryjno-Budowlana „F.I.B. TALAGA”
Firma Inżynieryjno-Budowlana „F.I.B. TALAGA”
Firma rozpoczęła swą działalność w 1997 roku jako firma ogólnobudowlana. Po zmianie swojego profilu w roku 2001 skupiła się na budowie, modernizacji i remontach obiektów mostowych i drogowych. Systematycznie rozbudowywana baza sprzętu maszynowego oraz współpraca z wyselekcjonowanymi wytwórniami stale podnosi konkurencyjność firmy, która kładzie nacisk, aby wykorzystywane wyroby, poza posiadaniem wysokiej jakości, były również przyjazne środowisku.
Geotronics Polska Sp. z o.o.
Geotronics Polska Sp. z o.o.
Główny obszar działalności firmy obejmuje handel i naprawę sprzętu geodezyjnego oraz usługi geodezyjno-kartograficzne. Wśród klientów znajdują się szkoły, uczelnie, kopalnie, firmy państwowe i prywatne, którym gwarantowane jest szybkie i bezbłędne wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie technicznym, zapewniane przez wysoko wykwalifikowane zespoły geodezyjne oraz sprzęt najnowszej generacji. Potwierdzeniem jakości, profesjonalizmu i innowacyjności są liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia.
Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski
Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski
Firma powstała w 1990 r. posiada nowoczesny park maszynowy, opracowane własne technologie oraz tajniki produkcji. Pracujący piekarze to prawie sami wychowankowie firmy. Piekarnia stawia na jakość wyrobów i na jakość warunków pracy. Zarówno właściciele, jak i pracownicy, wkładają dużo serca w pracę na rzecz firmy.
Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS Sp.J.
Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS Sp.J.
Początki firmy sięgają lat 70., kiedy jej działalność skupiała się na druku kartek świątecznych. Stopniowy rozwój, w tym z wykorzystaniem dotacji unijnych zaowocował przeniesieniem się do nowoczesnych hal w Pilawie, wyposażonych w innowacyjne maszyny drukujące i introligatorskie. Obecnie firma drukuje w technologii offsetowej wraz z wdrożonym systemem ISO 9001, realizując klasyczne oraz nietypowe zlecania z zakresu druku materiałów poligraficznych.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „METAL-MAX” Mieczysław Michasiów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „METAL-MAX” Mieczysław Michasiów
Głównym celem firmy powstałej w 1988 r. jest produkcja wysokiej jakości podzespołów, części do maszyn i usług w zakresie obróbki skrawaniem, spawania i montażu oraz produkcji detali żeliwnych, odkuwek, stali, metali kolorowych i stali kwasoodpornych o dowolnych kształtach i skomplikowaniu wyrobu. Cały cykl produkcyjny, aż do wysyłki do klienta jest prowadzony według wysokich wymagań określonych w normie ISO 9001:2008.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „CORNER” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „CORNER” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo z siedzibą w Konstancinie – Jeziornej pod Warszawą świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie budownictwa lądowego. Firma od wielu lat jest obecna na rynku jako inwestor, deweloper mieszkaniowy, generalny wykonawca oraz inwestor zastępczy. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu w zakresie branży budowlanej oraz doskonałej znajomości zagadnień technicznych, przedsiębiorstwo jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Głównym celem firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez przyjazne budownictwo.
Usługi Budowlane „WES-BUD PLUS” Spółka Cywilna
Usługi Budowlane „WES-BUD PLUS” Spółka Cywilna
Firma działa i prężnie się rozwija na rynku budowlanym od roku 1997. Specjalizuje się wykonywaniu dróg, placów, zatok parkingowych i chodników dla pieszych z zastosowaniem betonów lanych na mokro wytwarzanych we własnym, nowoczesnym i w pełni zautomatyzowanym Zakładzie Produkcji Betonu. Ponadto w firmie kładziony jest nacisk na wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, mechanizację robót budowlanych oraz dbałość o warunki pracy załogi.

PODMIOTY MEDYCZNE

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
Szpital rozpoczął swoją działalności w roku 1985 stając się w 1999 r. Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Stale rozwijająca się placówka wdrożyła najnowocześniejsze techniki diagnostyczno-lecznicze, systematycznie podnosząc kwalifikacje całego personelu. Placówka to m.in. doskonale przygotowany ośrodek leczenia ofiar wojen i konfliktów zbrojnych, posiadająca własne lądowisko dla śmigłowców wyposażone w podświetlaną oraz podgrzewaną płytę.
Centrum Medyczne Gajda-Med
Centrum Medyczne Gajda-Med
Centrum jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej powstałym w 1998 r. posiadającym szesnaście filii, gdzie pacjenci korzystają z usług refundowanych przez NFZ oraz prywatnych, w zakresie ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych, podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii z ortodoncją, opieki długoterminowej i innych, zgodnie z najwyższymi standardami światowymi. Jednym z sukcesów firmy jest zespół pracowników świadczy usługi medyczne o najwyższym poziomie jakości.
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
Za datę powstania pogotowia uznaje się rok 1891, od którego nastąpiło wiele zmian organizacyjnych aż do momentu kiedy KPR stał się Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który w ramach umowy z NFZ udziela świadczeń zdrowotnych mieszkańcom Województwa Małopolskiego na obszarze 14 powiatów. Zespoły ratownictwa medycznego miesięcznie łącznie realizują średnio 14700 wyjazdów, przejeżdżając średnio 316 tys. km.
Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim
Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim
Centrum medyczne zostało utworzone w 1956 roku. W obecnej formie działa od roku 1998. W jego skład wchodzą Szpital Powiatowy, Przychodnia Specjalistyczna, 5 Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Zakłady Diagnostyki Laboratoryjnej i Obrazkowej, Pracownia Endoskopowa i Apteka Szpitalna. Centrum jest stale unowocześniane poprzez inwestycje, modernizacje i remonty oraz zakupy nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej.
Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. w Polanicy Zdroju
Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. w Polanicy Zdroju
Centrum położone w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk polskich w Polanicy Zdroju, zapewnia wysokospecjalistyczną i kompleksową opiekę medyczną dostępną dla mieszkańców całego kraju i zagranicy, wzbogaconą o świadczenia ambulatoryjne oraz usługi przyszpitalnych poradni specjalistycznych. Gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług, opartych na wiedzy i doświadczeniu specjalistów jest również nowoczesny sprzęt medyczny.
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
Celem działalności Centrum jest udzielanie wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych z zakresu chorób płuc i gruźlicy oraz towarzyszących im chorób wewnętrznych, prowadzenie działalności dydaktycznej, naukowo - badawczej oraz promocja zdrowia. Najważniejszą wartością Centrum jest zespół pracowników o najwyższych kwalifikacjach, a także nowoczesna aparatura i sprzęt medyczny.
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego “MEDITRANS” SP ZOZ w Warszawie
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego “MEDITRANS” SP ZOZ w Warszawie
Pogotowie Ratunkowe w Warszawie powstało w 1897. Dziś jest największą na Mazowszu i jedną z największych w kraju jednostką realizującą usługi w zakresie ratownictwa medycznego. Rocznie wykonuje ok. 200 tys. wyjazdów ratujących zdrowie, a niejednokrotnie życie pacjentów z terenu Warszawy i powiatów sąsiednich. WSPRiTS „Meditrans” w Warszawie jest Laureatem wielu prestiżowych konkursów oraz zwycięzcą I Europejskich Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym. Posiada Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2000; PN-EN ISO 14001:2005; PN-N 18001:2004.
Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
Szpital jest najstarszą placówką medyczną o profilu zakaźnym. Obecnie jest przodującym ośrodkiem opieki zdrowotnej w zakresie chorób zakaźnych zarówno w Polsce, jak i w Europie Centralnej i Wschodniej, realizując zadania na trzech płaszczyznach: zapewnianie chorym wysokiej jakości świadczeń medycznych, profilaktyka chorób zakaźnych oraz kształcenie kadry lekarskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem