+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli i POIT zapraszają polskie firmy z branży meblowej, kosmetycznej, jachtowej, mody, IT/ICT oraz rekreacji i spa do udziału w charakterze wystawców w Forum Polskiej Gospodarki i Turystyki, które odbędzie się 3 czerwca 2014 r. w Brukseli.

 

Forum organizowane z okazji 25. rocznicy przemian gospodarczych w naszym kraju ma na celu promocję w Belgii atrakcyjności polskiej gospodarki oraz polskich osiągnięć z ww. branż.

Branże te zostały wyselekcjonowane na podstawie rozmów z przedstawicielami najważniejszych belgijskich organizacji gospodarczych, które są żywo zainteresowane nawiązaniem kontaktów z polskimi firmami reprezentującymi przedstawione sektory.

Podczas Forum zorganizowana będzie wystawa polskich produktów i polskiej oferty gospodarczej uczestniczących firm, jak również spotkania B2B z przedsiębiorcami belgijskimi.

Ambasada RP, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Brukseli i Polski Ośrodek Informacji Turystycznej pokrywają koszty: wynajęcia powierzchni konferencyjnej, organizacji stoisk wystawienniczych, lunchu dla gości; promocji wydarzenia i koordynacji informacji na stronach internetowych WPHI oraz Facebook, zapewnienia uczestnictwa gości belgijskich.

 

Uczestnicy Forum pokrywają koszty przyjazdu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Forum, bardzo prosimy o pilny kontakt z WPHI: Tel. +32 2 7716754

Krzysztof TUROWSKI - kierownik Wydziału - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kazimiera POMIANOWSKA - II sekretarz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W korespondencji z WPHI serdecznie prosimy o powołanie się na PARP.

 

 

Źródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem