+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Deloitte Europa Środkowa rozpoczął badanie skłonności firm do angażowania się w działalność badawczo-rozwojową. Coroczne badanie, prowadzone w tym roku wśród przedsiębiorców z 10 krajów: Bułgarii, Chorwacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Polski, Rumunii, Słowacji oraz Węgier ma posłużyć dostarczeniu regulatorom wiedzy na temat potrzeb i ważnych czynników stymulujących zwiększanie wydatków przedsiębiorstw na badania i rozwój (wskaźnik BERD - business expenditure on research and development). Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu na temat działalności badawczo-rozwojowej w Polsce poprzez wypełnienie ankiety.

 

Udział polskich firm w badaniu Deloitte pozwoli uzyskać opinie na temat tego, jakie działania skłoniłyby przedsiębiorców do zwiększenia inwestycji w badania, rozwój i innowacje. Kwestionariusz składa się z 14 pytań, a jego wypełnienie zajmie nie więcej niż 15 minut. Twórcy ankiety zapewniają poufność przekazanych przez respondentów informacji i gwarantują, że nie zostaną one przekazane stronom trzecim. Zbierane są one wyłącznie dla celów statystycznych i będą przechowywane w bazie danych Deloitte, a także posłużą do opracowania podsumowania oraz raportu.

Wyniki badania zostaną udostępnione również na stronie PARP, a osoby, które podadzą swój adres mailowy podczas wypełniania ankiety, otrzymają raport drogą elektroniczną, a także publikację pod tytułem: „Innovation as Usual: How to Help Your People Bring Great Ideas to Life”, której autorami są Paddy Miller oraz Thomas Wedell-Wedellsborg.

Ankieta jest dostępna pod adresem: www.deloitte.com/pl/R&DCESurveyPL

 

Źródło: www.parp.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem