+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo - Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu pt. „Jak polskie przedsiębiorstwa mogą zaistnieć na rynku rosyjskim? – szanse i zagrożenia", które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 12 grudnia 2013 r., o godz. 10.00.

 

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zawierających, bądź zamierzających zawierać umowy handlowe z partnerami rosyjskimi, a także do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Celem spotkania jest wsparcie osób odpowiedzialnych za nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami zza wschodniej granicy w zakresie formalno -prawnych uwarunkowań współpracy, kulturowych różnic i podobieństw.

Spotkanie poprowadzi Pani mec. Alena Rzepka - radca prawny z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy, specjalizuje się w prawie prywatnym międzynarodowym. Gościem honorowym będzie Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej, Pan Viktor Kolesnikov.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie EEN przy IPH w Krakowie.

 

 

Źródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem