+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do wzięcia udziału w wykładzie otwartym pn. "Założenia Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020". Odbędzie się on 11 grudnia 2013 r. w Warszawie.

 

Celem spotkania jest zaprezentowanie projektu Umowy Partnerstwa i projektów programów operacyjnych oraz wskazanie ogólnych informacji na temat stanu zaawansowania prac nad przyszłą perspektywą finansową i już ustalonych zasad, które będą obowiązywać od roku 2014.

Na spotkaniu, które poprowadzi konsultant Centralnego Punktu Informacyjnego, będą mogli Państwo uzyskać ogólne informacje na temat:

 

  • stanu zaawansowania prac2020,
  • zasad horyzontalnych i programowych, które obowiązują w procesie programowania i wdrażania Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020,
  • celów tematycznych,
  • programów operacyjnych2020 wskazanych w projektach programów,
  • nowych instrumentów terytorialnej perspektywie finansowej,
  • projektowanych zmian w systemie finansowania i realizacji projektów

 

UWAGA!

Podczas spotkania informacyjnego nie będą prezentowane konkretne informacje na temat możliwości otrzymania dofinansowania na Państwa projekty, ani terminów przyjmowania wniosków o dofinansowanie. Takie informacje będą dostępne po zatwierdzeniu wszystkich dokumentów przez Komisję Europejską – nie wcześniej niż w 2014 roku.

Ponadto ograniczenie czasowe spotkania sprawia, że część informacji zostanie tylko zasygnalizowana wraz z podaniem źródła pozyskania szczegółów w danym zakresie.

Spotkanie organizowane jest w ramach Europejskich Wykładów Otwartych – projektu prowadzonego we współpracy z Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy wdzięczni za podanie w e-mailu następujących informacji:

- imię i nazwisko,

- numer telefonu kontaktowego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 378 31 77.

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. Oferujemy:

pomoc w znalezieniu źródeł dofinansowania Państwa pomysłów,informacje nt. zasad rozliczania projektów,wstępne informacje na temat partnerstwa publiczno – prywatnego,

Więcej informacji o naszej działalności – na stronie Centrum Projektów Europejskich.

Ośrodek Debaty Międzynarodowej, Warszawa, ul. Krucza 38/42, 11 grudnia 2013, godz. 15.00 – 16.30.

 

 

Żródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem