+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, instytucji naukowo-badawczych, szkół wyższych i administracji oraz wszystkich chętnych do udziału w Polsko-Szwajcarskim Forum Gospodarczym. Debata odbędzie się 27 stycznia 2014 r. o godz. 11:45 w Centrum Kongresowym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Zorganizowane w ramach Forum dyskusje panelowe będą okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i najlepszych praktyk m.in. w zakresie kształcenia zawodowego, transferu technologii do przedsiębiorstw i polsko-szwajcarskiej współpracy naukowo-badawczej.

Forum otworzą: Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz Prezydent Konfederacji Szwajcarskiej Didier Burkhalter. Debatę podsumuje gospodarz wydarzenia, wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.

Zachęcamy do udziału w Forum.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa przez wypełnienie formularza.

Udział w Polsko-Szwajcarskim Forum Gospodarczym jest bezpłatny.

Rejestrację prowadzimy do 23 stycznia 2014 r.

Wydarzenie jest otwarte dla mediów.

Ok. godz. 14.30 odbędzie się krótki briefing prasowy wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Więcej informacji dla mediów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program Polsko-Szwajcarskiego Forum Gospodarczego

Uwaga: Ze względów na procedury bezpieczeństwa rekomendujemy przybycie o godz. 10.45. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski i angielski.

Serdecznie zapraszamy!

***

Organizatorami wydarzenia są: Ministerstwo Gospodarki, Ambasada Szwajcarii w Polsce i Polsko-Szwajcarska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Źródło: www.mg.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem