+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do wzięcia udziału w wykładzie otwartym na temat kontroli oraz działań informacyjno – promocyjnych projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2014 r. w godzinach 15.00-16.30 w siedzibie Ośrodka Debaty Międzynarodowej przy ul. Kruczej 38/42 w Warszawie.

 

W trakcie spotkania zostaną przedstawione regulacje prawne, zasady i standardy prowadzenia kontroli w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Programu Kapitał Ludzki. Celem spotkania jest również omówienie obowiązków informacyjno-promocyjnych wynikających z podpisanej umowy o dofinansowanie projektu.

Na spotkaniu, które poprowadzą konsultanci Centralnego Punktu Informacyjnego, zostaną przedstawione następujące zagadnienia:

  • System kontroli w RPO WM (regulacje prawne, zasady, standardy, prawa i obowiązki kontrolującego, etapy kontroli, dokumentowanie przebiegu kontroli, procedury odwoławcze od wyników kontroli)
  • System kontroli w POKL (regulacje prawne, zasady, standardy, prawa i obowiązki kontrolującego, etapy kontroli, dokumentowanie przebiegu kontroli, procedury odwoławcze od wyników kontroli)
  • Zasady prawidłowej informacji i promocji projektów w ramach RPO WM i POKL

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a wstęp wolny.

Prosimy jednakże o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału. Liczba miejsc jest ograniczona, a chcemy zadbać o komfort uczestniczek i uczestników spotkania.

Prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając:

  • imię i nazwisko uczestnika,
  • nazwę i termin spotkania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 378 31 77.

Spotkanie organizowane jest w ramach Europejskich Wykładów Otwartych - projektu prowadzonego we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Urzędem Miasta st. Warszawy.

Warszawa, Ośrodek Debaty Międzynarodowej, ul. Krucza 38/42, 29 stycznia 2014, godz. 15:00-16:30

 

Źródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem