+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy na Speed Business Mixer, który odbędzie się 24 października 2019 r. o godz. 18.00 w SPACES przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie.

To spotkanie, organizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową, Polsko-Rumuńską Izbą Przemysłowo-Handlową, Indyjsko-Polską Izbą Gospodarczą, Enterprise Ireland i SPACES będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy, oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Spotkanie przeznaczone jest dla ok. 100 osób. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji oraz przy dobrym jedzeniu i piciu, zdobyć wiele kontaktów.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 2 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 100,00 PLN + VAT od osoby dla firm członkowskich izb organizatorów i 200,00 PLN + VAT od osoby dla firm niezrzeszonych.

Zgłoszenia* przyjmowane są mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 21.10.2019.

*Wysyłając zgłoszenia wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Imię i Nazwisko oraz Nazwa firmy) przez wszystkich organizatorów wydarzenia.

 

2019 10 24 Multi Chambers MIXER new 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem