+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Wspieranie MŚP na rynkach Azji Południowo-Wschodniej. Belgijski know-how użyteczny dla Polski", która odbędzie się w czwartek 24 kwietnia w godzinach 9.30 - 14.30 w siedzibie PAIiIZ przy ul. Bagatela 12 w Warszawie.

 

Obecnie uwaga przedsiębiorców jest głównie skierowana na rynek chiński ze swymi wielkimi możliwościami, ale też i sporymi trudnościami. Wiele polskich firm nie docenia natomiast możliwości rynków Azji Południowo-Wschodniej (Malezja, Indonezja, Singapur, Tajlandia, Wietnam), które są nie tylko jednym z najbardziej dynamicznych rynków konsumenckich na świecie, lecz także oferują wysoki poziom bezpieczeństwa biznesowego.

Belgijscy przedsiębiorcy, którzy pracują w Azji Południowo-Wschodniej, zauważają rosnące zainteresowanie firm lokalnych usługami i produktami z Polski. W trakcie ww. konferencji udzielą rad jak wejść i zaistnieć na wyżej wymienionych rynkach.

Dlaczego organizatorzy zdecydowali się na zaproszenie belgijskich ekspertów ? Żaden inny kraj w Europie nie ma tak wysokiego odsetka MŚP, które rozwijają się za granicą. Żaden nie wspiera tak mocno małych firm w działaniach proeksportowych. Podczas spotkania zostaną więc przedstawione i porównane instrumenty funkcjonujące w Belgii i w Polsce wspierające eksport poza obszar Unii Europejskiej.

Językiem konferencji będzie język angielski. Zostanie zapewnione tłumaczenie symultaniczne na język polski.

PROGRAM KONFERENCJI

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego i odesłanie do organizatorów.

 

Źródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem