+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ambasada Republiki Kazachstanu w Warszawie informuje o organizacji wystawy pn. Produkt Krajowy, która odbędzie się w Astanie w dniach 5-7 maja 2018 r.

Wystawa kazachstańskich przedsiębiorców "Made in Kazakhstan", organizowana od 2015 r., jest ważną platformą prezentacji produktów i usług kazachstańskich przedsiębiorców. Jest ona także okazją do rozszerzania współpracy pomiędzy kazachstańskimi i zagranicznymi firmami, a dla polskich firm możliwością poznania potencjalnych dostawców lub partnerów biznesowych.

 

W Wystawie udział wezmą firmy z m.in. następujących sektorów: przetwórstwo żywności, przemysł drzewny, instrumenty medyczne, farmaceutyka, kosmetyki, materiały budowlane, produkty z gumy i plastiku, wyroby przemysłu chemicznego, urządzenia elektryczne. Organizatorzy zapowiadają udział w Wystawie ok. 350 firm, które przedstawią swoją ofertę produktową i usługową.

Organizatorami Wystawy są "Damu" Entrepreneurship Development Fund" JSC oraz JSC "Baiterek National Management Holding.

Oficjalna strona wydarzenia: https://damu.kz/en/vystovka/ 

Kontakt do Organizatorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:18.04.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem