+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Sprzedajesz lub wprowadzasz na rynek innowacyjny produkt? Chciałbyś zobaczyć, jak inni zarządzają innowacjami w swoich firmach i uczyć się na ich doświadczeniach? Dodatkowo nie chciałbyś za to płacić?

 

 

Nie składaj nigdzie wniosku, nie pisz projektu, nie czekaj na wyniki – przyjdź do nas! Centrum Rozwoju MŚP lub jeden z naszych partnerów w ramach Enterprise Europe Network nieodpłatnie przeprowadzi audyt innowacyjności w Twojej firmie – jeszcze tego samego dnia otrzymasz raport z porównaniem procesów Twojej firmy z procesami zachodzącymi w firmach będących liderami innowacji.

Korzystamy z metody IMP3rove oraz Innovation Health Check i po przeprowadzeniu audytu, bez ujawniania informacji o Twojej firmie innym użytkownikom, dokonujemy benchmarkingowej analizy jej sytuacji poprzez porównanie osiągniętych wyników ze średnimi oraz najlepszymi wynikami uzyskanymi przez wybrane przez Ciebie grupy odniesienia (np. firmy o podobnej wielkości, z tego samego kraju, czy z tej samej branży).

Rezultatem badania jest raport, w oparciu o który tworzymy rekomendacje, mające na celu optymalizację procesów zarządzania innowacjami w firmie, tak aby zapewnić jej maksymalną konkurencyjność i trwały wzrost.

Więcej informacji o audytach innowacyjności

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 09.03.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem