+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Międzynarodowa konferencja Zamówienia publiczne w Niemczech i Austrii.

Jak wykonawcy mogą zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zamówienia” organizowana jest przez miesięcznik „Przetargi Publiczne” oraz SDZLEGAL SCHINDHELM Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp.k. 25.02.2018 r. w Warszawie odbędzie się 3. edycja przedsięwzięcia, którego celem jest prezentacja rynku zamówień publicznych w Niemczech i Austrii pod kątem szans dla polskich przedsiębiorców. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do pracowników i właścicieli firm, które chciałyby realizować zamówienia publiczne na terenie Niemiec i Austrii, ale również przedstawicieli przedsiębiorstw, mających już doświadczenie na zagranicznym rynku zamówień publicznych.

 

Wśród prelegentów eksperci z Polski, Niemiec i Austrii m.in.: Heinz-Peter Dicks - Sędzia Wyższego Sądu Krajowego w Düsseldorfie, Przewodniczący Senatu ds. zamówień publicznych, 2 Senatu prawa kartelowego oraz 27. Senatu cywilnego ww. Sądu Dr Heinrich Hahn - adwokat w niemieckiej kancelarii prawnej; doradza wykonawcom w zakresie prawa zamówień publicznych Edwin Scharf - adwokat w austriackiej kancelarii prawnej; specjalizuje się w prowadzeniu postępowań na gruncie prawa budowlanego.

 

W programie konferencji m.in.: komunikacja zamawiającego z wykonawcami - elektronizacja procesu udzielania zamówień publicznych cenowe i pozacenowe kryteria oceny ofert formy prawne podejmowania działalności gospodarczej a udział w przetargach różnice między procedurami zamówień publicznych w Austrii i Niemczech a polskimi regulacjami.

Szczegółowy harmonogram konferencji wraz z listą prelegentów dostępny jest na stronie: http://www.zagraniczne.przetargipubliczne.pl

źródło: www.paih.gov.pl

25.01.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem