+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Prowadzisz mały biznes? Przyłącz się do START2ACT i wykorzystaj cały potencjał swojej firmy . START2ACT to międzynarodowa grupa ekspertów do spraw energetyki i przedsiębiorczości, którzy połączyli siły, aby, przy wsparciu Unii Europejskiej, uświadamiać mały biznes w zakresie efektywności energetycznej.

 

Zoptymalizuj zarządzanie zasobami swojej firmy.

Skorzystaj z bezpłatnych i dopasowanych do Twojej firmy porad dotyczących efektywności energetycznej. Upewnij się, że podejmujesz właściwe kroki w kierunku zwiększania efektywności energetycznej – START2ACT  pomoże Ci zidentyfikować właściwe działania. To, co sprawdza się w innych firmach niekoniecznie zadziała u Ciebie – pozwól ekspertom START2ACT wykonać pracę za Ciebie i zbadać potencjał Twojej firmy.

Obniż koszty.

START2ACT łączy w sobie wiedzę i indywidualne rozwiązania dotyczące efektywności energetycznej – wiele z nich łatwo jest wdrożyć, nie kosztują one wiele, a pozwolą zaoszczędzić zasoby, które będziesz mógł  wykorzystać w innych obszarach firmy. Inwestowanie w efektywność energetyczną jest opłacalne.

Zdobądź przewagę nad konkurencją

START2ACT wspiera firmę we wdrażaniu zasad efektywności energetycznej już na wczesnym etapie jej działalności. Pomoc naszych ekspertów może pomóc Ci zdobyć przewagę nad konkurencją i od samego początku budować wizerunek firmy przyjaznej środowisku.

Zredukuj swój i europejski ślad ekologiczny.

Eksperci START2ACT omówią z Tobą i zidentyfikują najlepsze rozwiązania prowadzące do zmniejszenia wpływu Twojej firmy na środowisko. Wprowadź w firmie przyjazne środowisku podejście do biznesu. Przyczynisz się do zrównoważonego rozwoju całej Europy. START2ACT pozwoli Ci poszerzyć grono kontaktów z firmami także przyjaznymi środowisku.

50 małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce,które działają nie dłużej niż 5 lat zostanie objętych mentoringiem energetycznym i skorzysta z bezpłatnych porad ekspertów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Zgłoś się do nas już dziś, aby znaleźć się w gronie tych firm. Pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Krajowa Agencja Poszanowania Energii realizuje unijny projekt „Start2Act”, który finansowany jest w ramach programu Horyzont 2020. Jego celem jest angażowanie europejskich startupów oraz nowopowstałych  MŚP w działania prowadzące do użytkowania energii w sposób zrównoważony.

Więcej o projekcie dowiesz się podczas seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. "Małe i Średnie Przedsiębiorstwa w programie Horyzont 2020 - finansowanie i aspekty prawne", które odbędzie  się 21 czerwca 2017 r., w Warszawie.

 

zródło : www. een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem