+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Zarządzanie własnością intelektualną w przedsiębiorstwie. Ochrona znaków towarowych”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

 

Seminarium odbędzie się 29 kwietnia 2014 r. w Warszawie, w sali „Srebrnej” w Hotelu JM, ul. Grzybowska 45, w godz. 10:00-15:00. Zgłoszenia na seminarium można dokonać do dnia 25 kwietnia br. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych oraz uczelni wyższych i start-upów, a także osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń.

Plik do pobrania:

Program seminarium 29.04.2014.pdf (168.7 kB)

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://www.een.org.pl/index.php/Inne_seminaria_2/articles/seminarium-z-cyklu-europejskie-przedsiebiorstwo-pt-zarzadzanie-wlasnoscia-intelektualna-w-przedsiebiorstwie-ochrona-znakow-towar.html

 

Źródło: www.een.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem