+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Już 5 maja w Warszawie oraz 7 maja we Wrocławiu odbędą się pierwsze spotkania informacyjne dla przedsiębiorców i specjalistów odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach. Spotkania organizowane są w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkoły Głównej Handlowej „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

 

Podczas wydarzeń po raz pierwszy zostanie zaprezentowane innowacyjne Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL), a przedsiębiorcy i menadżerowie dowiedzą się jak wykorzystać gromadzone dane o zasobach ludzkim dla podniesienia konkurencyjności swojej firmy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Za pośrednictwem spotkań eksperci PARP i SGH przeprowadzą również konsultacje z przedstawicielami rynku na temat opracowanego Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego. Celem spotkań jest także zebranie opinii i sugestii pomocnych w opracowaniu finalnego kształtu NKL. Cykl 20 spotkań w 12 miastach Polski został uruchomiony z myślą o polskich przedsiębiorcach, aby przekonać ich co do słuszności i opłacalności inwestowania w pracowników, co pozytywnie wpłynie na wartość rynkową firmy. Obecnie w Polsce brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr, tym bardziej polskim firmom trudno zarządzać czynnikami, których nie znają, gdyż ich nie badają. Wykorzystanie NKL ma to zmienić. Dzięki narzędziu wzrośnie zrozumienie dla potrzeby analizy i budowania przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, a w dalszej kolejności rozwoju całego przedsiębiorstwa.

Majowe i czerwcowe terminy wydarzeń w Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Kielcach oraz Gdańsku, formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat projektu dostępne są na stronie http://nkl.parp.gov.pl

 

 

Źródło: www.parp.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem