+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących zasad ubiegania się o pożyczkę ze środków Funduszu Pożyczkowego dla Kobiet.

Planowane jest przeprowadzenie dwóch spotkań o tej samej tematyce. W związku z tym uprzejmie prosimy o zgłaszanie się tylko na jeden z dwóch możliwych terminów. 

Spotkania odbędą się 16 oraz 22 kwietnia 2015 r. w Warszawie w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ulicy Pańskiej 81/83. Rozpoczęcie każdego ze spotkań jest planowane na godzinę 11:00.

Szczegółowy program spotkania znajduje się poniżej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu poprzez odesłanie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 13 kwietnia 2015 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych na spotkanie informacyjne, którego przeprowadzenie planowane jest na 22 kwietnia 2015 r., zostaje przedłużony do 20 kwietnia 2015 r. 

Liczba miejsc na każde ze spotkań jest ograniczona. W przypadku, kiedy liczba zgłoszeń przekroczy limit dostępnych miejsc, o możliwości uczestnictwa zdecyduje kolejność zgłoszeń.  Osoby, które nie zakwalifikują się do wzięcia udziału w spotkaniu z uwagi na brak wolnych miejsc, zostaną o tym poinformowane drogą e-mailową najpóźniej 14 kwietnia 2015 r. 

W przypadku małej liczby zgłoszeń na spotkanie, którego przeprowadzenie jest planowane na 22 kwietnia 2015 r., termin przyjmowania formularzy może zostać przedłużony. Informacja dotycząca przedłużenia terminu przesyłania formularzy zgłoszeniowych zostanie zamieszczona na stronie internetowej PARP.

Formularz zgłoszeniowy pobierz plik (88kB)

Program spotkania pobierz plik (85kB)

Prezentacja pobierz plik (4 491kB)

 

Źródło:www.parp.gov.pl

Data: 16.04.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem