+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej  serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Turkmenistanu towarzyszącej wizycie oficjalnej  pana Janusza Piechocińskiego, Wicepremiera, Ministra Gospodarki,  która odbędzie się  16-18 marca 2015 roku.


Celem misji jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej  skierowanej na rynek turkmeński, w szczególności w branżach takich, jak:

    - rolno-spożywcza  i przetwórstwa,
    - meblarska,
    - przemysłu elektromaszynowego,
    - transportowa (w tym pojazdów szynowych, autobusów),
    - budowlana (materiały budowlane i wykończeniowe, okna, drzwi),
    - chemiczna.

Szacowany koszt udziału  jednej osoby 2300 PLN +  23% VAT plus koszty noclegu (ok.2 x 150 USD ).

W ramach programu misji KIG w Turkmenistanie przewidziane są m.in.: zwiedzanie i rozmowy handlowe na wystawie Przemysłowców i Przedsiębiorców Turkmenistanu, spotkania o charakterze gospodarczym i handlowym (w tym udział w Promocyjnym Forum Polskiego Biznesu połączonym z rozmowami B2B  z turkmeńskimi partnerami), spotkania w wybranych instytucjach gospodarczych .

Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Turkmenistanie, uprzejmie prosimy o pilne przesłanie formularza zgłoszenia udziału w towarzyszącej Panu Wicepremierowi polskiej grupie biznesu do Pani Katarzyny Kaniewskiej z KIG: tel. 22 6309707, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dalsze szczegóły dotyczące wyjazdu (w tym ostateczne koszty uczestnictwa, sprawy wizowe) organizatorzy przekażą po zgłoszeniu uczestnictwa w misji. Podróż do Turkmenistanu całej delegacji z Polski odbędzie się samolotem specjalnym Embraer.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 04.03.2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem