+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Celem Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów jest wzrost poziomu umiędzynarodowienia polskich firm. COIE mają za zadanie ułatwienie przedsiębiorcom, dostępu do kompleksowych, nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu lub inwestycji poza granicami kraju. Centra podejmują także działania na rzecz zwiększania poziomu inwestycji zagranicznych w Polsce. Ułatwiają potencjalnym inwestorom zagranicznym dostęp do informacji o warunkach podejmowania działalności gospodarczej i instrumentach wsparcia rozwoju przedsiębiorczości, w tym zachętach inwestycyjnych.

Merytoryczne wsparcie dla COIE stanowią Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP. WPHI na bieżąco przekazują centrom aktualną i obszerną wiedzę o warunkach dostępu i funkcjonowania na wybranych rynkach zagranicznych.

Projekt Systemowy pt. „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)" jest współfinansowany ze środków Progarmu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Więcej informacji:

COIE

 

Źródło:www.mg.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem