+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. ZANIM RUSZY NOWY BUDŻET: CIĄGLE AKTUALNE MOŻLIWOŚCI DOFINANSOWANIA NA ZAŁOŻENIE I ROZWÓJ FIRMY ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH NA LATA 2007-2013. 

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z możliwościami finansowania działalności gospodarczej, które są aktualnie dostępne - w ramach środków na lata 2007-2013. Spotkanie skierowane będzie do przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych założeniem własnego przedsiębiorstwa – przede wszystkim z województwa mazowieckiego.

Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2014 roku w godzinach 14.00-16.30 w Ośrodku Debaty Międzynarodowej przy ul. Kruczej 38/42 w Warszawie. 

W trakcie spotkania, które poprowadzi konsultantka Centralnego Punktu Informacyjnego wraz z zaproszonymi gośćmi, poruszone zostaną następujące zagadnienia:
•    pożyczki ze środków unijnych na założenie i rozwój firmy,
•    inicjatywa JEREMIE,
•    fundusze kapitałowe.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Spotkań Otwartych organizowanych przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.odm.msz.gov.pl

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy wdzięczni za podanie w e-mailu następujących informacji:
-  imię i nazwisko zgłaszanego uczestnika,
- numer telefonu kontaktowego do zgłaszanego uczestnika.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Uczestnictwo jest bezpłatne. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 378 31 77.

 

 

 

Źródło:www.fund.org.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem