+48 (22) 609 18 20
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości pragnie zaprosić Państwa do udziału w postępowaniu (procedura wieloetapowa) o szacunkowej wartość zamówienia poniżej 30 000 euro (zamówienie nieobjęte procedurą zamówienia publicznego w rozumieniu ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz. 907, z późn. zm.)), którego przedmiotem jest „Opracowanie koncepcji kampanii promocyjnej w ramach Polityki Nowej Szansy”.

 Szczegółowe informacje na temat zamówienia znajdują się w załączonych dokumentach:

Termin złożenia wniosku w I etapie postępowania upływa 12 września 2014 r. o godz. 12:00.

Wniosek wraz z załącznikami, powinien zostać złożony w wersji elektronicznej lub tradycyjnej (papierowej), na wskazany poniżej adres:

1) drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (otrzymanie oferty zostanie potwierdzone niezwłocznie w e-mailu zwrotnym)

2) lub w wersji tradycyjnej (papierowej) na adres:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Departament Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności

ul. Pańska 81/83

00-834 Warszawa

Bliższych informacji na temat zamówienia udziela: Filip Milewski (tel. 22 432 84 07, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Żródło: www.pi.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem