+48 (22) 609 17 95
Zgłoś swoją firmę

X


10+10=

ZASŁUŻONY DLA POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Firma”


P.U. HETMAN REGIONALNA INSTALACJA PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

PAL-GAZ Palacz Sp. z o.o. Sp. k.

POLCAB N.Gamoń Spółka Jawna

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.

Z.U.B. "ADROG" Sp. J. Adam Dybcio, Eugenia Dybcio
RESO Europa Service Sp. z o.o.
RESO Europa Service Sp. z o.o.

ZASŁUŻONY DLA POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii „Postać”


Kamiński Henryk – Prezes Zarządu
Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.

Słowik Stanisław – Prezes Zarządu
AKSEL Sp. z o.o.

Sobieraj Janusz – Prezes Zarządu
Korporacja RADEX S.A.

WYBITNA FIRMA


AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.

ART-SERIES Sp. z o.o.

SINEVIA Sp. z o.o.

SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku

Specjalistyczne Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Polanicy-Zdroju

Firma Roku (ogólnopolska)

Kategoria: Telekomunikacja i Informatyka
I nagroda

AKSEL Sp. z o.o.
II nagroda

KALASOFT Sp. z o.o.
Kategoria: Usługi Poligraficzne
I nagroda

AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.j.
II nagroda

Drukarnia GRAFKARTON A. Matyasik Spółka Jawna
Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa
I nagroda

BETON-BUD
I nagroda

JADAR Sp. z o.o.
III nagroda

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.
Kategoria: Energetyka i Elektrotechnika
I nagroda

BIOGAL Sp. z o.o.
I nagroda

ENERGA-OPERATOR SA
I nagroda

Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o.
II nagroda

Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych "CEMA" S.A.
Kategoria: Innowacyjność i Nowoczesne Technologie
I nagroda

BIPROTRANS-KULIŃSKI Sp. z o.o.
I nagroda

Firma Wielobranżowa "KLIMEK-PLAST" Arkadiusz Klimek
I nagroda

Główny Instytut Górnictwa
I nagroda

TECHMATIK S.A.
II nagroda

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.
II nagroda

Zakład Budowy Maszyn OSSA Jan Ossa
III nagroda

KLAMAL Sp. z o.o.
Kategoria: Medycyna - Firma
I nagroda

Creator-Comm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kategoria: Wyposażenie Wnętrz
I nagroda

CreoConcept Tomasz Rybka
II nagroda

Pracownia Kamienia Naturalnego PRODMAR
Kategoria: Usługi deweloperskie - Debiut Roku
I nagroda

Domy Hybrydowe Sp. z o.o.
Kategoria: Ochrona Środowiska
I nagroda

Firma Consultingowo-Inżynierska i Handlowa "KRIO-THERM" Andrzej Królikowski
Kategoria: Usługi dla Firm
I nagroda

GRUPA ZEJLER Jacek Zejler
II nagroda

Baltic Marine Surveyors Sp. z o.o.
III nagroda

UBP CONSULTING Sp. z o.o.
Kategoria: Handel i dystrybucja
I nagroda

Herlitz Spółka z o.o.
II nagroda

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.
III nagroda

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIRAX Bogusław Miszewicz
Kategoria: Usługi Finansowe
I nagroda

Idea Leasing SA
Kategoria: Inwestor Zastępczy
I nagroda

Korporacja RADEX S.A.
Kategoria: Medycyna - Ratownictwo Medyczne
I nagroda

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
Kategoria: Przemysł Metalowy i Automatyka
I nagroda

LRN Steel Pack s.c.
II nagroda

P.P.H.U. UNIMAR Agnieszka Manaches
Kategoria: Transport, Motoryzacja
I nagroda

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
I nagroda

POLCAB N.Gamoń Spółka Jawna
II nagroda

KOIMEX S.A.
III nagroda

DIESEL CENTRUM-POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo-Rozwojowa
I nagroda

Niezależne Laboratorium Badawcze "STANLAB" Sp. z o.o.
Kategoria: Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia
I nagroda

Piękna Góra Rudziewicz Anna Rudziewicz
Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami
I nagroda

PPHU PELKOM
Kategoria: Narzędzia i Artykuły BHP
I nagroda

Profix Sp. z o.o.
Kategoria: Usługi dla Przemysłu Energetycznego, Petrochemicznego
I nagroda

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych DAMAR A.Borejszo, B.Kreft Spółka Jawna
Kategoria: Usługi Ubezpieczeniowe
I nagroda

RESO Europa Service Sp. z o.o.
Kategoria: Pracodawca
I nagroda

SINEVIA Sp. z o.o.
Kategoria: Przemysł Spożywczy
I nagroda

Spółdzielnia Pracy "Muszynianka"
II nagroda

+H2O Sp. z o.o.
III nagroda

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy HANMAR Mariusz Becker
Kategoria: Debiut Roku
I nagroda

TORKOL Sp. z o.o.
Kategoria: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
I nagroda

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski
Kategoria: Usługi dla Przemysłu
II nagroda

Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe HARPEX Sp. z o.o.

Instytucja Roku (ogólnopolska)

Kategoria: Usługi Finansowe
I nagroda

Bank Spółdzielczy w Białobrzegach

Mazowiecka Firma Roku

Kategoria: Handel i dystrybucja
I nagroda

DEL SPORT Sp. z o.o.
Kategoria: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
I nagroda

Z.Z.U.W. Maropak W.Marczak
Kategoria: Transport, Motoryzacja
I nagroda

Zbigniew Nowakowski Autoryzowana Stacja Obsługi Mercedes-Benz Service
Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa
II nagroda

PHU MABUD Janusz Więsik
II nagroda

Z.U.B. "ADROG" Sp. J. Adam Dybcio, Eugenia Dybcio

Pomorska Firma Roku

Kategoria: Przemysł Metalowy i Automatyka
I nagroda

FAMA Sp. z o.o.

Śląska Firma Roku

Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa
I nagroda

INŻBUD Tomasz Trepka
Kategoria: Medycyna – Szpitale
I nagroda

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny imienia Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Kategoria: Usługi Deweloperskie
I nagroda

ZUBIT Adam Sielwanowski
Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami
II nagroda

Biuro Obsługi Nieruchomości Edward Moryto

Lubuska Firma Roku

Kategoria: Usługi dla Ludności
I nagroda

Miejskie Zakłady Komunalne Spółka z o.o.
Kategoria: Handel i Dystrybucja
II nagroda

P.P.H.U. "MIRAGE" Jerzy Sienkiewicz

Małopolska Firma Roku

Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami
I nagroda

"NIERUCHOMOŚCI" ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE Tomasz Greń

Zachodniopomorska Firma Roku

Kategoria: Budownictwo, Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa
I nagroda

P.P.H.U. "FOGT - TAK" Marcin Roman Fogt
III nagroda

Hurtownia Wielobranżowa Rojan Jan Patruś i Roman Bączyński Spółka Jawna

Lubelska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Szpitale
I nagroda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

Łódzka Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Ratownictwo Medyczne
I nagroda

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi

Świętokrzyska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Szpitale
I nagroda

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Dolnośląska Firma Roku

Kategoria: Medycyna – Lecznictwo Otwarte
I nagroda

Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej