+48 (22) 609 17 95
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich przedsiębiorstw i instytucji pod przewodnictwem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju Pana Jerzego Kwiecińskiego do Obwodu Kijowskiego, która odbędzie się w dniu 1 lipca 2016 r. w formule forum „Poland – Kyiv Oblast’ Regional Business Day”.

 

Organizatorami misji są Wydział Promocji Handlu i Inwestycji i Wydział Ekonomiczny Ambasady oraz Kijowska Państwowa Administracja Obwodowa we współpracy z Ministerstwem Rozwoju RP, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie oraz Regionalną Radą Przedsiębiorców w Obwodzie Kijowskim.

Powyższe przedsięwzięcie ma na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi firmami i ukraińskimi przedsiębiorcami z Obwodu Kijowskiego. Władze Obwodu wyrażają zainteresowanie współpracą z polskimi spółkami, pozyskaniem inwestorów z Polski oraz wymianą doświadczeń z polskimi partnerami instytucjonalnymi.

W trakcie misji planowane są spotkania z gubernatorem i władzami Obwodu, miejscowymi organizacjami samorządu gospodarczego, a także rozmowy B2B z przedsiębiorcami z regionu. Zainteresowane podmioty będą miały możliwość wizytacji wybranych zakładów i partnerów ukraińskich, a także wystąpić z prezentacją pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia i uzgodnienia tematu prezentacji.

Udział w misji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania w Kijowie. W trakcie forum zapewniamy polsko-ukraińskie tłumaczenie symultaniczne.

 

Szczegółowe informacje na temat misji dostępne są na stronie internetowej WPHI w Kijowie pod adresem www.ukraine.trade.gov.pl w zakładce „Aktualności” pt. „Misja biznesowa do obwodu kijowskiego”

 

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w misji oraz dodatkowych pytań organizacyjnych prosimy o kontakt:

Pani Małgorzata Gawin, I Sekretarz WPHI w Kijowie, tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło:www.parp.gov.pl

Data:16.06.2016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem