+48 (22) 609 17 95
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału w seminarium poświęconym polsko-izraelskiej współpracy w dziedzinie innowacyjności, które odbędzie się 19 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

Celem wydarzenia jest wsparcie polsko-izraelskiego dialogu w obszarze innowacyjności, wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk oraz stworzenie sieci kontaktów w celu realizacji wspólnych projektów badawczych, zwłaszcza w kontekście polsko-izraelskiej umowy o współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych, która weszła w życie 1 lutego 2016 r.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się m. in. z dostępnymi narzędziami wsparcia, które można wykorzystać w celu nawiązania współpracy z partnerami z Izraela.

Seminarium odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ul. Hoża 20, sala 117, w godzinach 9:00-14:00 i zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z Ambasadą Izraela w Warszawie, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Digital Economy Lab przy Uniwersytecie Warszawskim.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 11 kwietnia 2016 r. W związku z ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Program seminarium dostępny na stronie

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:06.04.2016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem