+48 (22) 609 17 95
Zgłoś swoją firmę

X

Formularz zgłoszeniowy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej Business Rendez-Vous, która odbędzie się 25 maja 2016 r. w Ostrawie.

Wydarzenie zostanie poświęcone przede wszystkim takim branżom jak obróbka metalu, inżynieria, ICT, elektronika, górnictwo i sektor budowlany. Do udziału zapraszamy zarówno przedstawicieli firm, jak i instytutów badawczych, którzy poszukują partnerów do projektów o charakterze biznesowym i badawczo-rozwojowym.

Giełda odbędzie się na terenie dawnej kopalni węgla Hlubina w Ostrawie.

Uczestnicy giełdy będą mogli umówić nawet 21 spotkań, z których każde potrwa 20 minut.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu i zakwaterowania.

Językiem spotkań będzie język angielski.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie www.b2bharmo.com/RV2016. Podczas rejestracji zostaną Państwo m. in. poproszeni o wypełnienie pól dotyczących działalności firmy oraz poszukiwanej współpracy. W tym samym formularzu należy również wskazać ośrodek Enterprise Europe Network, który będzie odpowiedzialny za sprawdzenie profilu (Support Office). Firmy z województw mazowieckiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego proszone są o zaznaczenie opcji PL-Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Termin rejestracji mija 1 maja 2016 r.

Informacji udziela Magdalena Zwolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło:www.een.org.pl

Data:30.03.2016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza że wyrażasz na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem